Городок відзначає День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене усім трударям аграрного сектору, а також робітникам підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Шанобливе ставлення до аграріїв в Україні було завжди. З покон віків нашу країну називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля.

Депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Володимир Поворозник, голова Городоцької районної державної адміністрації Олена Матвєйцева, голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська, Городоцький міський голова Василь Підлісний, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський привітали працівників сільського господарства Городоччини зі святом, та побажали їм прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної вдачі! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України!