Урожай 2018: обмолот кукурудзи завершено

Члени політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» разом з аграріями зустрічають наближення професійного свята – Дня працівників сільського господарства – в гарному настрої!

15 листопада працівники «Агрохолдингу 2012» завершили обмолот кукурудзи. 

Підсумки збиральної кампанії-2018 та сезону загалом підбив генеральний директор «Агрохолдингу 2012» Мороз Василь Іванович:

«Урожай 2018 року повністю зібраний зплощі 40,9 тис. га, фізичний збір за оперативними даними склав 497,4 тис. тон при середній урожайності 12,16 т/га. Робота не завершується, закінчуємо сушити зібране, щоб розмістити в зерносховище».

Як відомо, кукурудза – одна з найцінніших кормових культур, найпоширеніших у світовому рослинництві, займає третє місце після пшениці і рису. За врожайністю зерна вона перевищує всі зернові культури. Зерно використовується на продовольчі цілі (20 %), технічні (15-20 %) і на фуражні (60-65 %). За вмістом кормових одиниць зерно кукурудзи переважає овес, ячмінь, жито. Кукурудза має важливе значення в зеленому конвеєрі, забезпечуючи тваринництво кормами ,багатими на вуглеводи та каротин.


Автор: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.