І далі для спортсменів – серйозний чемпіонат

Наприкінці вересня 2018 р. у місті Теофіполі на Хмельниччині відбувся відкритий Чемпіонат області серед юнаків 2005-2006 р.н., юніорів 2003-2004 р.н., присвячений пам`яті І. О. Вашука (тренера з Теофіпольщини). У змаганнях взяли участь понад 150 кращих боксерів із Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, міста Луцька.

Городоцьку команду СК «Епіцентр» представляли у різних категоріях 7 спортсменів, які вибороли призові місця: Богдан Кулібаба (І місце), Олег Огородник (І місце), Денис Столяр (ІІ місце), Тимур Цебень (ІІ місце), Ілля Мацьков (ІІ місце), Роман Гуменюк (ІІ місце), Артур Куйдан (ІІІ місце).

Змагання пройшли на високому рівні, боксери показали гарний результат. Наші хлопці ввійшли до складу команди Хмельницької області і тепер готуватимуться до Чемпіонату України.

Юні боксери і їхні тренери висловлюють щиру вдячність адміністрації спорткомплексу та його засновникам – народному депутату України, президенту Федерації важкої атлетики України, віце-президенту ФФУ Олександру Володимировичу Герезі і Галині Федорівні Герезі за чудові умови тренування і можливість їздити та представляти Городок на змаганнях.


Автор: Денис КОЗАРУК