Городоччина: конкретна справа в селі Лісоводи

Село Лісоводи Городоцького району розташоване між річками Смотрич і Жванчик, за 60 км на південний захід від обласного центру – м. Хмельницького. На південно-східній околиці села бере початок річка Біла Криниця. З давніх часів у селі зберігся Троянів Вал.

Село повністю газифіковане; 254 двори мають водопровідну, а 242 двори - каналізаційну мережі. В ньому є загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, яка розташована у 3-поверховій будівлі. Тут функціонують: спортивний комплекс, будинок дитячої творчості, лікарня, дитячий садок, клуб, бібліотека, аграрно-технічний ліцей, будинок-інтернат для людей похилого віку, музична школа.

В цьому мальовничому куточку Городоччини живуть дружні, працьовиті і творчі люди, які своїми діями, життєвою позицією доводять любов до рідного краю, до своїх дітей. Саме тому в ці теплі вересневі дні мешканці чотирьох вулиць зібралися зробити конкретну справу для діточок села. За сприяння народного депутата України Гереги Олександра Володимировича оперативно завезли будматеріали.

Діти – це майбутнє кожного села та міста, тому жителі вирішили зробити ігровий майданчик. Голова Лісоводської сільської ради Дзера Ігор Михайлович одним з перших долучився до цієї справи, а організувала мешканців вчитель Лісоводської школи Басюк Ніна Григорівна.

У селі розгорнулася перший етап роботи з облаштування майданчика – була встановлена огорожа. Для малечі – це був неабиякий сюрприз, але саме головне, що і дорослі, і маленькі – всі об’єдналися для того, щоб зробити цю конкретну справу.