Спорт – життєве кредо багатьох летавчан

Сучасна школа формує морально-духовну, життєво компетентну особистість, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, патріот. Та найголовніше – це здоров’я, щоб учні були сильними, успішними, витривалими – в кожній школі має бути сучасний спортзал.

sport zhyttieve kredo bahatokh letavchan

Сучасний зал та покриття, нове спорядження, також роздягальні для хлопчиків та дівчаток, душеві кабіни – такий спортивний зал буде в Летавському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей» Чемеровецького району, завдяки народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі.

Спорт – життєве кредо багатьох летавчан. Тут виросло багато майстрів спорту з важкої атлетики та пауерліфтингу. Щорічно працюють спортивні гуртки та секції з волейболу, баскетболу, футболу. Гарні результати показують учні в змаганнях з легкої атлетики, люблять грати в теніс.

Поки тривають ремонтні роботи, заняття з фізичної культури проводяться в спортивному комплексі СВК «Летава». З нетерпінням чекають учні на свій оновлений спортзал.

Батьки, вчителі та учні щиро дякують своєму народному обранцю Олександру Герезі за турботу та конкретні справи для летавчан!