Подаровані і радість, і надія, і оздоровлення!

Всі ці щасливі емоції подаровані чемеровецьким школярам народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою у пізнавальній подорожі в Карпати.

podarovani i radist i nadiia i ozdorovlennia

"Справжнім спортсменам – справжній відпочинок" - такий умовний девіз сформувався в переможців «Спартакіади-2017», яка проходила 1 червня під егідою народного депутата України Олександра Гереги.

Як відомо, Олександр Володимирович щиро вболіває за розвиток спорту серед молоді, всіляко сприяє його пропаганді. Прикладом є й щорічна обласна спартакіада, в якій команди з районів області представляють себе у різних видах спорту.

podarovani i radist i nadiia i ozdorovlennia2

Цьогорічні переможці, крім кубків та подарунків, були нагороджені від Олександра Гереги чотириденною поїздкою на Буковель. Чемеровеччину представили 5 спортсменів, які здобули першість в змаганнях - Iграх патріотів.

Це була не просто екскурсія в Карпати - це були змагання і екскурсії, відвідини визначних місць Карпат і розважальна програма, харчування і проживання в комфортабельних номерах. Одним словом, усе на вищому рівні.

Ми подружилися зi спортсменами з інших районів (всього відпочивало нас 70 хлопців і дівчат) каталися на підйомниках, влаштовували між собою спортивні змагання, побували на горі Хом’як, відвідали водоспад, печери, по дорозі додому завітали у Зарваницю. Спогадів залишилося неймовірно багато, а ще більше – слів вдячності Олександру Герезі за прекрасний відпочинок, постійну підтримку молоді, розуміння наших проблем і готовність допомогти у їх вирішенні.

Це переможці обласного спортивного проекту «Олімпійські ігри Поділля» у змаганнях з туризму.

podarovani i radist i nadiia i ozdorovlennia3

Щиро дякуємо і обіцяємо не підвести своїми перемогами й надалi!

Автор: Сергій СНІГУР, керівник групи