День Святого Миколая на Хмельниччині

Дунаєвеччина

Депутат Дунаєвецької селищної ради Дунаєвецької об'єднаної територіальної громади, представник громадської організації «За конкретні справи» Трачук Лариса привітала наймолодших жителів Дунаєвецької селищної ОТГ з наближенням дня Святого Миколая.

Отож, малеча поринула в казково-святкову атмосферу, а на додачу - отримала солодкі подарунки!

Також працівники Дунаєвецької приймальні народного депутата України Гереги Олександра Володимировича привітали дітей району зі святом Миколая.

Від хати до хати біленьким сніжком

Ходить Святий Миколай із мішком,

Приносить дарунки на втіху,

Радості море і щирого сміху!

Чемеровеччина

Сьогодні найприємніша місія для працівників Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Гереги Олександра Володимировича. Вони передали солодощі діткам Чемеровецького району від доброго чарівника.

«День Святого Миколая – зимове магічне свято. Нехай Святий Миколай здійснить найзаповітніші дитячі мрії, які викликають на дитячих обличчях щирі посмішки, а в дитячих сердечках – радість та втіху», – відзначив Олександр Володимирович.

Святий Миколай завітав і до маленьких летавчан.

«Кажуть, що дорослі вірять у дива, поки у казку вірять діти. Дякуємо за допомогу Св. Миколаю у придбанні солодких дарунків!»

Ярмолинеччина

Депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Шутяк Андрій Васильович разом з кандидатом на голову Баламутівськоі ОТГ Гопчаком В. П. привітали діток.

Городоччина

Сьогодні, 19 грудня, у Городоцьких школах та дитячих садках відбулися святкові ранки, на яких до дітей молодшого шкільного та дошкільного віку з солодкими подарунками завітав Святий Миколай.

Обласна громадська організація «За конкретні справи» при підтримці народного депутата України Гереги Олександра Володимировича разом з малечею долучилися до святкового дійства.  

Летичівщина

Традиційно, у День Святого Миколая, від команди народного депутата України Олександра Гереги «За конкретні справи» найменші подоляни отримують солодкі подарунки. Голова депутатської фракції ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Хмельницької обласної ради Вадим Миколайович Лозовий з самого ранку вітає вихованців дитячих садочків та маленьких школярів Летичівщини.