Київ: форум партнерів DESPRO

Захід об’єднав представників центральних органів влади, місцевого самоврядування, експертів та представників міжнародних проектів.

Метою Форуму є оприлюднення планів проекту на наступну фазу діяльності та презентація десятирічного досвіду роботи DESPRO в контексті підтримки децентралізації в Україні.

Почесними гостями та спікерами Форуму стали: директор швейцарського бюро співробітництва в Україні, Хольгер Тауш, директор проекту DESPRO, керівник Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat Consulting, Йорг Крістен, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, В’ячеслав Негода та багато інших експертів та партнерів проекту.

В рамках Форуму відбулось чотири круглих столи, що охопили питання державної секторальної політики в контексті децентралізації, інноваційні інструменти фінансування розвитку ОТГ, соціальної інтегрованості та ідентичності ОТГ та інформаційного супроводу реформи децентралізації.

Другий день Форуму був присвячений роботі секцій, що дозволив презентувати напрацьований досвід проекту DESPRO. Зокрема, учасники мали змогу подискутувати щодо планування та впровадження сталих комунальних послуг в ОТГ, ознайомитися із досягненнями та перспективами розвитку Школи місцевого самоврядування DESPRO та Спільноти практик місцевого розвитку та управління знаннями, дізнатися про можливості використання комунікаційних інструментів в управлінні соціальними процесами в громаді.

Джерело: http://despro.org.ua