Маківський богатир

Нашу країну представляв чемпіон та рекордсмен світу серед ветеранів з гирьового спорту, житель с. Маків Дунаєвецького району Хмельницької області, член громадської організації «За конкретні справи» Володимир Васильович Копичинський. Він – майстер спорту міжнародного класу. Медалі українцю вдалося здобути, змагаючись із 272 учасниками із 16 країн світу. Проте, як зазначає богатир, найважче було змагатися з господарями змагань - білорусами, а також казахами та росіянами. Він неодноразово прославляв Україну, й Хмельниччину зокрема, на світовій арені.

«Слов’янська кров таки найсильніша, – коментує своє висловлювання Володимир Васильович. – У боротьбі з «нашими» треба було добре попотіти, щоб отримати перемогу». Володимир Васильович завжди згадує не лише про важку боротьбу, в якій довелося відстоювати честь України, а й людей, завдяки небайдужості яких він зумів потрапити на чемпіонат. «Роби людям добро й воно тобі обов’язково повернеться», – любить повторювати Володимир Копичинський.

Наш земляк Володимир Васильович Копичинський, заслужений майстер спорту України, у Вітебську став чемпіоном світу та ІІІ Всесвітньої олімпіади.


Автор: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.