Свято, що об’єднує різні покоління

Таку кількість наших молодих та сивочолих призерів і чемпіонів різноманітних змагань можна побачити не завжди. Саме вони, об’єднані жовто-синім знаменом та прапором територіальної громади, пройшлись єдиною парадною колоною стадіону, виблискуючи трофеями – почесними медалями та відзнаками. Спортсменів ОТГ привітали голова Дунаєвецької міської ради Веліна Владиславівна Заяць, заступник керівника громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Тетяна Миколаївна Ільєва, директор МЦ ФЗН «Спорт – для всіх!» Микола Кулик, директор Дунаєвецької ДЮСШ Олег Шурдило і чемпіон світу та Європи Володимир Копичинський.

У своїй промові голова міської ОТГ В. В. Заяць зазначила важливість розвитку у громаді фізичної культури і спорту, формування у ній здорового способу життя, як важливого завдання для представників усіх гілок влади. Цієї ж теми торкнулась у своїй промові до спортсменів Дунаєвеччини Т. М. Ільєва, яка також передала їм щирі вітання від народного депутата України О. В. Гереги.

Почесні гості Спартакіади вручили кращим спортсменам об’єднаної громади почесні грамоти та цінні подарунки. Серед них – тренери, призери і чемпіони турнірів та ветерани фізкультурно-спортивного руху на Дунаєвеччині.

Після закінчення врочистої частини відбулись змагання, в яких прийняли участь практично усі збірні ОТГ.