Першокласникам Хмельниччини – від команди «За конкретні справи»

Як приклад, у селі Томашівка Дунаєвецького району у загальноосвітній школі до першого вересня оновили актову залу (завезли нові стільці), що зробило її більш комфортною і затишною. Тепер в ній можна проводити різні заходи, а от два сучасних мікрофони знадобляться талановитим учням Лошківецької ЗОШ.

Не обійшлося і без подарунків. Традиційно для найменших школярів за підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги підготували сюрпризи – шкільне приладдя, котре неодмінно стане у нагоді під час навчального процесу.

«Для нашої команди завжди приємно трішки підсолодити дітлахам прощання з літом, адже першокласники ще зовсім маленькі і сором’язливі у цьому великому шкільному світі. Намагаємось підтримувати і вчительські колективи, вони часто звертаються до нас з проханнями покращити матеріально-технічну базу, а тим самим зробити начальний процес більш комфортнішим», – зазначила представник ГО «За конкретні справи» У. Ю. Ткаченко.

«Знання – то найбільший скарб людини. Завдяки їм кожен з вас зуміє досягнути великих вершин на життєвому шляху. Тож від нашої величезної команди вітаю Вас зі святом першого вересня, з початком нового навчального року. Переконана, що цей час пролетить непомітно, адже вчителі підготували для вас безліч відкриттів, цікавих проектів, святкових вечорів», – звернулась до школярів депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

 

 


Автор: Ю. Кучер