Комітет визначився з єдиним важливим законом

Серед них Комітетом визначено головними щодо розгляду понад 100 законопроектів. Серед них законопроект N4355 щодо передачі земель поза межами населених пунктів в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам, одним з авторів якого є Герега Олександр Володимирович. Законопроект, що стосується реформи землі, народився під час зустрічей народного обранця з виборцями у Дунаєвецькій об’єднаній громаді на Хмельниччині.
 
Цей дуже важливий законопроект підтримує уряд. Також Прем’єр-міністр України В.Гройсман сказав, що підтримує законопроект N4355 про землі поза межами населених пунктів".
 
Законопроект стосується земель поза межами населених пунктів для об’єднаних територіальних громад, він є децентралізаційним. 
 
Голова Верховної Ради Андрій Парубій запевнив народних депутатів, що теж є прихильником цього законопроекту.
 
"Але ми повинні бути певні, що вийдемо на голоси. Ми другий раз вже не зможемо його відправити на повторне друге читання", - наголошував спікер.
 
Парубій також додав, що з блоку децентралізаційних ззаконопроектів - 4355 - єдиний важливий закон, який досі не прийнятий.
 
19 квітня 2016 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект 4355 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель, співавтором якого є Герега Олександр Володимирович.