День рибалки на Дунаєвеччині

Робота професійних рибалок – це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в нашій сучасності, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.

Сама професія рибалки є однією з найстародавніших, затребуваних і шанованих професій у світі. В Україні, після розпаду СРСР, День рибалки був додатково закріплений Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95.

У День рибалки стало доброю традицією проводити різноманітні конкурси та змагання не тільки серед професійних рибальських бригад, а й серед простих любителів рибної ловлі. Це свято не має обмежень по статі або віку і часто об’єднує цілі сім’ї, подаючи привід для гарного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів або однодумців.

Тож і дунаєвецькі рибалки свій професійний день провели у чудовій гармонійній компанії природи, вудки, однодумців і, звичайно ж, хорошого настрою. На мисливському ставку у чарівний недільний день 16 липня відбувся традиційний конкурс «Змагання з рибної ловлі – 2017». Для любителів порибалити Дунаєвецька міська рада спільно зі РО УТМР організували справжній відпочинок. Змагання пройшли за сприяння народного депутата України Олександра Володимировича Гереги. Спонсором виступив ТОВ «Епіцентр».

У підсумку декілька годинного конкурсу визначились переможці та призери «Змагання з рибної ловлі – 2017». І місце здобула Годлевська Майя Борисівна –вона отримала приз – надувний човен, ІІ місце – Романюк Микола Миколайович – приз – рибальський спінінг, а бронза дісталась Кучерявій Лілії Миколаївні – приз – ліхтар-прожектор, які вручив член громадської організації «За конкретні справи» Микола Островський. На завершення святкування всі учасники мали змогу скуштувати смачну рибну юшку.