На Львівщині відбулось перше виїзне засідання податкового комітету

На засіданні обговорювали питання зміни державної політики щодо субсидій, як збільшується база оподаткування саме в львівському регіоні щодо податку на доходи фізичних осіб, скільки фізичних осіб змогли легально працевлаштуватись тощо.

«Найважливіше, що ми запропонували – це наша позиція стосовно реформування податкової фіскальної і митної служби, збереження тих податкових надходжень, які сьогодні закріплені за місцевими бюджетами, і наші пропозиції по боротьбі з контрабандою, тінізацією податків. Це ті пропозиції, які потрібно прийняти на загальнодержавному рівні, щоб покращити ситуацію», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

За словами Н. П. Южаніної, у 2016 році надходження податку на доходи фізичних осіб зріс в порівнянні з минулим роком на 48%. Таке збільшення надходжень відбулось завдяки зменшенню тиску на фонд зарплати, тобто зміні ставки єдиного соціального внеску із 40 до 22%.

«Ми розуміємо, що саме зниження податкового навантаження на фонд заробітної плати – це запорука відбілювання зарплат», – зазначила Н. П. Южаніна.

Зазначимо, на засідання запросили представників бізнесу Львівської області, які поспілкувались із головою Комітету та народними депутатами, задали питання, які їх турбують та висловили власні пропозиції.

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега зазначив, що: «Дискусія, яка відбувалася, є позитивною з усіх сторін. Ми почули для себе як аналізує регіон свої здобутки і намагалися розібратися: чи це здобутки виключно за рахунок зміни підходів до роботи, чи за рахунок тих норм, які були прийняті на законодавчому рівні».

Голова Комітету з питань податкового та митної політики, народний депутат України Н. П. Южаніна наголосила на тому, що від підприємців були почуті найголовніші, найболючіші питання.

За її словами, ті, хто не встиг задати свої питання, зможуть звернутись до членів Комітету і обов’язково отримують відповідь і підтримку.

Джерело: http://loda.gov.ua/


Автор: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.