За наслідками засідання податкового комітету

1. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уніфікованої митної квитанції (реєстр. №4871 від 29.06.2016 р.), поданий Кабінетом Міністрів України, прийнятий у першому читанні за основу 04.04.2017 року.

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України цей законопроект прийняти у другому читанні та у цілому, як Закон України з урахуванням поданих пропозицій.

 

2. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування підприємств, що надають комунальні послуги (реєстр. № 5630 від 30.12.2016 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України цей законопроект прийняти за основу.

3. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування господарських (присадибних) будівель і споруд) (реєстр. № 2513 від 01.04.2015 р.), поданий народним депутатом України Кобцевим М.В.

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України цей законопроект прийняти за основу.

4. Не підтримані наступні законопроекти (щодо підтримки ринку електромобілів):

- про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку електромобілів в Україні та використання альтернативних джерел енергії) (реєстр. № 4033а доопрацьована редакція від 08.09.2016 р.), поданий народними депутатами України Опанасенком  О.В. та інш.;

- про внесення змін до Податкового кодексу України щодо масштабного розвитку ринку електромобілів в Україні (реєстр. № 5494 від 06.12.2016 р.), поданий народними депутатами України Ляшком О.В., Галасюком В.В. та інш.;

- про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку електромобілів (реєстр. № 5494-1 від 20.12.2016 р.), поданий народним депутатом України. Рябчиним О.М.

Натомість, враховуючи актуальність внесених цими законопроектами для унормування питань, прийнято рішення доручити Голові підкомітету з питань оподаткування фізичних осіб народному депутату України Горвату Р.І. за участю народних депутатів України – членів Комітету, а також народних депутатів України – авторів законопроектів реєстр. №№4033а, 5494 та 5494-1, представників центральних органів виконавчої влади та експертів, підготувати відповідно до частини другої статті 110 Регламенту Верховної Ради України доопрацьований законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання ринку електромобілів. При підготовці цього законопроекту врахувати слушні пропозиції Міністерства інфраструктури України за зазначеним питанням.

Джерело: http://kompmp.rada.gov.ua/