Коли твій дім забрала війна

Під час перебування на Городоччині вона передала для учнів та педагогічного колективу гімназії книги «Коли твій дім забрала війна».

У книзі зібрано 12 унікальних історій, 12 життів, які скалічила війна. Прості люди, які жили звичайним життям: працювали, навчалися, народжували дітей, будували свої домівки. Але одного дня за їхнім вікном пролунали вибухи. І життя змінилося назавжди. Вони не посоромилися розповісти про свій біль і страхи, які пережили, про те, як на власні очі бачили війну як складні обставини навчили їх боротися та перемагати. Усе для того, щоб кожен почув і зрозумів – як тяжко дістається перемога. Через долі цих людей автори спробували розкрити дуже важливу проблему, яка назріває в нашому суспільстві, – сприйняття війни як буденності, байдужість до чужого горя та проблем.

Книга важлива для справжнього розуміння того, що прийшлося пережити нашим співвітчизникам у XXI столітті.

«На прикладі всіх цих історій ми хотіли сказати кожному українцю, що для щастя багато не потрібно: лише дім і мирне небо над головою», – підкреслила голова ГО «Український інститут дослідження екстремізму» Галина Герега.

Фото: А. Савченка