День пожежної охорони в Городку

Свято відзначається щорічно з жовтня 2013 року, враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров'я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об'єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги депутат Городоцької районної ради від ПП «ЗА КОКНРЕТНІ СПРАВИ» Василь Іванович Накутній привітав співробітників пожежної охорони Городоччини та вручив подарунки ветеранам служби:

«Надзвичайно приємно вітати Вас – хоробрих та мужніх героїв, що присвятили себе захисту людських життів, збереженню національного багатства від вогню.

Ми завжди пам'ятатимемо, що саме працівники пожежної охорони ціною свого життя, здоров'я врятували світ під час Чорнобильської катастрофи.

Особлива шана ветеранам, всім тим, хто присвятив своє життя справі боротьби з вогнем і передає свій багатий досвід, традиції нинішньому поколінню вогнеборців.

У цей святковий день зичу Вам міцного здоров'я, родинного затишку, нових досягнень на професійній ниві на благо Українського народу!»