Українські важкоатлети виборюють медалі на Чемпіонатах Світу та Європи

Наш спортмен також виграв дві малі нагороди - золото у ривку і срібло у поштовху. Пелешенко підняв у ривку штангу вагою 175 кг, випередивши Артема Окулова з Росії (165) та Павла Хадасевича з Білорусі (160). У поштовху Олександр підняв штангу вагою 211 кг, поступившись 1 кг. Окулову - 212. Бронза у Кшиштофа Зварича з Польщі - 199.0 В підсумку - у Пелешенка 386 кг., Окулова - 377, Зварича - 358.

Олександр Пелешенко не тільки захистив титул чемпіона Європи, завойований в 2016-му році, а  і встановив новий європейський рекорд 175 кг., у ривку та 386 кг., у сумі (до 23 років).

Вітаємо нашого спортсмена та головного тренера чоловічої збірної Мацьоху М.М.

Також слід зазначити, що ще одна наша спортсменка Ірина Деха  завоювала мале "золото" на чемпіонаті Європи 2016 року з важкої атлетики в той самий день.

20-річна важкоатлетка стала кращою у ривку у ваговій категорії до 75 кг. Ірина почала з ваги 114 кг, а в кращій спробі вона підняла 120 кг.

У поштовху Деха заявила спочатку 140 кг, а потім змінила на 137 кг, але впоратися з вагою жодної з трьох спроб не змогла.

Паралельно в Тайланді проходить Чемпіонат світу, на якому Каміла Конотоп стала бронзовою призеркою!

У ваговій категорії до 53 кг спортсменка з результатом в сумі двоборства 186 кг зайняла третє місце. Також, в активі у Каміли срібло в ривку - 85 кг, та 5 місце в поштовху - 101 кг.

Щиро вітаємо спортсменів та тренерів, а також дякуємо за підтримку Президенту федерації важкої атлетики України Герезі О.В.