Новини


Смотрицька ОТГ: вибори наближаються

 11.12.2017
Смотрицька ОТГ: вибори наближаються

8 грудня 2017 р. кандидат на посаду Смотрицького селищного голови об’єднаної територіальної громади Пелих Людмила Петрівна та кандидати у депутати від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» провели зустрічі з виборцями у селах: Стара Гута, Рудка, Лисогірка, Балин та селищі Смотрич.

До Дня місцевого самоврядування нагородили
відомих подолян

 08.12.2017
До Дня місцевого самоврядування нагородили<br>відомих подолян

З нагоди свята у Хмельницькій обласній філармонії відбулися урочистості, де зібралися депутати обласної, міських, районних, селищних, сільських рад, представники органів місцевого самоврядування.

Перша сесія Городоцької об’єднаної
територіальної громади

 08.12.2017
Перша сесія Городоцької об’єднаної<br>територіальної громади

7 грудня відбулася перша сесія Городоцької об’єднаної територіальної громади Хмельницької області. 

Допомога депутата зігріває, укриває та дає надію!

 08.12.2017
Допомога депутата зігріває, укриває та дає надію!

На Чемеровеччині керівництво та громада району докладають зусиль щодо освоєння коштів в розмірі 3 007 800 грн., виділених з Державного бюджету України за сприяння народного депутата України, одного з лідерів політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександра Володимировича Гереги для здійснення будівництва та проведення капітального ремонту соціально значимих об’єктів, які під час зустрічі з народним обранцем визначені пріоритетними.

Робота у комітеті над «бюджетними» законопроектами

 07.12.2017
Робота у комітеті над «бюджетними» законопроектами

На своїх засіданнях 6 і 7 грудня Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, в якому працює народний депутат України Герега Олександр Володимирович, розглянув наступні законопроекти, які внесені в порядок денний пленарного засідання Верховної Ради України 7 грудня 2017 року:

Подяка від в/ч А2730 за підтримку
обороноздатності ЗСУ

 07.12.2017
Подяка від в/ч А2730 за підтримку<br>обороноздатності ЗСУ

5 грудня у смт. Ярмолинці на Хмельниччині під час урочистих заходів до Дня Збройних Сил України начальник Ярмолинецького гарнізону – командир військової частини А2730, підполковник Буряк В. В. подякував народному депутату України Герезі Олександру Володимировичу, депутату Хмельницької обласної ради від «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Шутяку Андрію Васильовичу та усій команді «За конкретні справи» за постійну підтримку, вагомий внесок у відновленні військової техніки, наданні будівельних матеріалів на відновлення казарм та будівель частини, та підтримку обороноздатності ЗСУ.

Громаді – відкритість використання бюджетних коштів

 Бакун Ю.І.
 05.12.2017
Громаді – відкритість використання бюджетних коштів

Сьогодні, 5 грудня, пройшло засідання бюджетної комісії Ярмолинецької селищної ради.

Податковий кодекс дружній до благодійництва

 О. О. Крівцов
 05.12.2017
Податковий кодекс дружній до благодійництва

30 листопада 2017 р. відбувся круглий стіл «Податковий кодекс дружній до благодійництва», який був організований Українським незалежним центром політичних досліджень та представниками проекту USAID «Громадяни в дії».