Новини


Подарунок освітянам

 Г. Вірик
 02.10.2017
Подарунок освітянам

Квіти, усмішки, щирі слова вдячності, віночок вітань – далеко не повний перелік атрибутів освітянського свята, яке споконвіків відзначається на високому рівні і з особливою шаною. Вчитель – це енергетичний струмінь, який несе енергію мудрості, знань, цілеспрямованості та самоствердження підростаючого покоління. Низький уклін вам, вчителі! 

Дунаєвеччина святкує День вчителя

 02.10.2017
Дунаєвеччина святкує День вчителя

Освітяни Дунаєвеччини заслуговують на визнання та глибоку повагу за свою самовіддану працю. Бо саме педагоги відкривають дорогу у світ науки, новітніх технологій та спорту юним українцям, котрі вже прославили і надалі прославлятимуть рідне Поділля за його межами, і немає людини, яка б не згадувала впродовж життя настанови улюбленого вчителя і не пишалась би своєю належністю до певного учнівського колективу. 

День працівників освіти на Городоччині

 І. Лутковська
 02.10.2017
День працівників освіти на Городоччині

29 вересня в городоцькому СК «Епіцентр» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Від імені народного депутата України Гереги Олександра Володимировича освітян Городоччини з професійним святом привітали депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Поворозник В. В. та депутат Городоцької районної ради, голова Городоцької районної громадської організації «За конкретні справи» Якубовський В. В. 

На Ярмолинеччині відзначили Всеукраїнський День бібліотек

 29.09.2017
На Ярмолинеччині відзначили Всеукраїнський День бібліотек

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, який щорічно відзначається в Україні 30 вересня, команда ПП «ЗА КОНКРЕТНІ  СПРАВИ» в Ярмолинецькому районі Хмельницької області, у складі депутата Хмельницької обласної ради Андрія Шутяка та депутатів Ярмолинецької районної ради Юрія Бакуна і Алли Гуменюк, взяла участь у святкових заходах, присвячених цьому дню. 

Шановні освітяни!

 29.09.2017
Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Конференція обговорює місцеві вибори

 Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.
 29.09.2017
Конференція обговорює місцеві вибори

28 жовтня 2017 р. в м. Городок на Хмельниччині відбулася конференція Городоцької районної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» з висування кандидатів в депутати та кандидата на посаду голови Городоцької міської ради Хмельницької області на перших виборах, що відбудуться 29 жовтня 2017 р.

Реконструкція мереж вуличного освітлення

 28.09.2017
Реконструкція мереж вуличного освітлення

25 вересня у Городку завершили реконструкцію мереж вуличного освітлення вулиць: Микояна, Саксаганського, Садової, пров. Садовий, Миру та інших. Відповідно до проектно-кошторисної документації на ці роботи мали використати з міського бюджету 1 млн. 83 тис. грн. А фактично витрати на виконання робіт по даному проекту склали 846,640 грн. Завдяки тому, що роботи виконували електрики міського комунального підприємства, економія коштів - 237 тис. грн.

Ярмолинецька ініціатива підтримана

 Ю. І. Бакун
 27.09.2017
Ярмолинецька ініціатива підтримана

Вперше в смт Ярмолинці Хмельницької області експерти недержавної спеціалізованої організації ТОВ «Судова незалежна експертиза України» (м. Київ) проводять експертне дослідження якості проведеного капітального ремонту Меморіалу Слави. Експертизу замовлено за ініціативою депутатів Ярмолинецької селищної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».