Шановні освітяни!

 29.09.2017
Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Конференція обговорює місцеві вибори

 Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.
 29.09.2017
Конференція обговорює місцеві вибори

28 жовтня 2017 р. в м. Городок на Хмельниччині відбулася конференція Городоцької районної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» з висування кандидатів в депутати та кандидата на посаду голови Городоцької міської ради Хмельницької області на перших виборах, що відбудуться 29 жовтня 2017 р.

Реконструкція мереж вуличного освітлення

 28.09.2017
Реконструкція мереж вуличного освітлення

25 вересня у Городку завершили реконструкцію мереж вуличного освітлення вулиць: Микояна, Саксаганського, Садової, пров. Садовий, Миру та інших. Відповідно до проектно-кошторисної документації на ці роботи мали використати з міського бюджету 1 млн. 83 тис. грн. А фактично витрати на виконання робіт по даному проекту склали 846,640 грн. Завдяки тому, що роботи виконували електрики міського комунального підприємства, економія коштів - 237 тис. грн.

Ярмолинецька ініціатива підтримана

 Ю. І. Бакун
 27.09.2017
Ярмолинецька ініціатива підтримана

Вперше в смт Ярмолинці Хмельницької області експерти недержавної спеціалізованої організації ТОВ «Судова незалежна експертиза України» (м. Київ) проводять експертне дослідження якості проведеного капітального ремонту Меморіалу Слави. Експертизу замовлено за ініціативою депутатів Ярмолинецької селищної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». 

З Днем народження, Хмельницький!

 24.09.2017
З Днем народження, Хмельницький!

23 вересня місто Хмельницький відзначив 586-ту річницю від першої писемної згадки про нього в історичних документах. З цієї нагоди народний депутат України Герега Олександр Володимирович привітав всіх хмельничан зі святом:

«Від щирого серця вітаю всіх хмельничан з Днем міста! Від усієї душі зичу усім мешканцям бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення, а місту – динамічного розвитку і процвітання!

Нехай Хмельницький розвивається як місто великих можливостей та щасливих людей!»