Низький уклін Вам, ветерани!

 Г. Вірик
 12.04.2017
Низький уклін Вам, ветерани!

6 квітня Чемеровецький районний осередок організації ветеранів України святкував своє 30-річчя з дня створення. Урочисті заходи з нагоди свята відбулися в районному Будинку культури, куди завітало багато гостей. 

Найсильніші важкоатлети тренуються на Хмельниччині

 Юлія Кучер
 11.04.2017
Найсильніші важкоатлети тренуються на Хмельниччині

За титул чемпіонів Європи у місті Спліт (Хорватія) змагались найсильніші юнаки та дівчата протягом 2-8 квітня. Україну у різних вагових категоріях представляли 15 важкоатлетів (Вероніка Івасюк, Марія Тимощук, Ганна Панова, Марія Хлян, Ірина Деха, Олександр Пелешенко, Валентина Кісіль, Дмитро Чумак, Ярослав Вітер, Костянтин Рева, Василь Пилипенко, Ганна Макарова, Анастасія Лисенко, Роман Василевський, Олег Прошак).  За підсумками змагань Україна увійшла в трійку кращих у медальному заліку, а це 17 нагород – 5 золотих, 9 срібних та три бронзових медалей.

«Зроби своє містечко кращим!»

 О. Савчук
 11.04.2017
«Зроби своє містечко кращим!»

Саме під таким лозунгом проходив суботник в Чемерівцях Хмельницької області напередодні пасхальних свят, коли кожен поспішає прикрасити свою домівку, створити в ній затишок і комфорт. Коли мова йде про містечко, то це, звичайно, озеленення.

Хресна дорога в Городку

 10.04.2017
Хресна дорога в Городку

Спільна хресна хода прихожан і духовенства розпочалася 9 квітня о 17 годині біля римо-католицького костелу Св. Станіслава у м. Городорк Хмельницької області. У процесії взяли участь понад 1000 вірян.

Робота громадських приймалень за І квартал 2017 р.

 Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.
 07.04.2017
Робота громадських приймалень за І квартал 2017 р.

У виборчому окрузі №192 (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони) Хмельницької області, де обраний народний депутат України Герега Олександр Володимирович, працює 4 громадські приймальні, їх адреси та контактні дані розміщені на сайті http://gerega.org.ua/contacts.